Lokalita

Unikátní bydlení v prestižní lokalitě, v samém srdci Smíchova přímo naproti rozsáhlému parku Santoška. Jedná se o klidnou zástavbu vilových domů z přelomu 19. a 20 století s krásným výhledem na Prahu a zároveň do okolní zeleně.

Dopravní dostupnost

Prestižní lokalita Smíchova nabízí vynikající dostupnosti do úplného centra autem i MHD. Stanice metra Anděl a zastávka tramvají Na Knížecí, jež se v rámci výstavby nové rezidenční čtvrti Smíchov City stane součástí nového uzlu veřejné dopravy a služeb, se nachází jen pár minut chůze, ještě blíže je zastávka autobusu Santoška.

Centrum města na dosah

Vila Na Doubkové leží na levém břehu Vltavy nedaleko od historického centra plného pamětihodností. Vynikající umístění vily v prestižní vilové čtvrti na Smíchově skvěle kombinuje klid a soukromí s možností se rychle dostat do nejživějších míst města. Blízké - Rašínovo nábřeží a Smíchovská náplavka, které jsou dějištěm nejrůznějších společenských nebo sportovních akcí. Na Andělu a v jeho okolí lze najít veškeré služby a obstarat nákupy. Palackého most a historické Karlovo náměstí pak představují bránu do nejužšího centra velkoměsta.

Relax a rekreace

Vila se nachází v těsné blízkosti krásných parků Santoška a Na Skalce, které nabízejí vynikající možnosti pro rekreaci a volnočasové aktivity - od procházek v zeleni až po jízdu na kole. Bezpečné prostředí obou parků je vhodným místem také pro aktivity s dětmi.
Velmi tichá ulice a okolí přináší do života nájemníků klid, pohodu a harmonii, aniž by museli obětovat výhody, jež pojí s bydlením tak blízko středu města.

Občanská vybavenost

V těsné blízkosti vily se nachází obchodní centrum Nový Smíchov s nejširší nabídkou kvalitních obchodů, restaurací a kaváren. V pěším dosahu je mateřská základní škola či dokonce gymnázium. V blízkosti je také francouzské lyceum.

Sport a fitness

Máte rádi fitness a aktivní životní styl?

V docházkové vzdálenosti najdete hned několik prvotřídních fitness center. Nnedaleké parky a nábřeží pak poskytují vynikající možnosti pro jogging a tréninky pod širým nebem.

HLEDÁTE PROSTORY

PRO VAŠE PODNIKÁNÍ?
Pomůžeme Vám najít ty správné prostory pro Vás.

Kontaktujte nás

Lenka Gomes
Property Manager
Vila Na Doubkové III s.r.o.
U Zvonařky 291/3
Vinohrady
120 00 Praha 2